לרושם ראשוני אין הזדמנות שנייה

למצגת עסקית יש השלכות קריטיות לגבי המשך תהליך ההיקשרות בין מציג המצגת לבין הצופה - משקיע פוטנציאלי, גולש אקראי ואחרים. בעזרת המצגת נוצרת התרשמות ראשונית בזמן קצר יחסית. התרשמות זו תקבע האם הצופה יפעל על-פי מטרתנו או האם ימשיך הלאה לחפש את מבוקשו במחוזות אחרים.
ההצלחה והתקדמות ביזמות עסקית בתחומים רבים תלויה פעמים אינספור בהצלחת המצגת ולכן חשיבותה עצומה. בעולם העסקי ובכלל, ברוב המקרים, הפגישה עם המצגת היא מעין בליינד דייט והרושם שהיא תשאיר הוא שיקבע את המשך הרומן.
סגנון המצגת, האווירה, שילוב תמונות או איורים, סוג הפונטים, צבעים, טיפוגרפיה, סגנון העברת המסר בכתיבה ואף סוג הסאונד (במידה והוא נחוץ למצגת), הם אלו שתפקידם לגרום למצגת שלנו להיות טובה ומושכת יותר ולהציג את המוצר או השירות שלנו בצורה המשכנעת שתוצאתה הסופית אחת היא: הנעה לפעולה.

חברת Digital Training 

 

עיצוב תדמית חייב להיות מושלם!  

בעולם בו התחרות העסקית גבוהה מתמיד חשוב לשדר תדמית חזקה, מלוטשת ואחידה.
תפקידה של בניית תדמית חברה, גדולה כקטנה, היא להטביע חותם המבליט אותה מול מתחריה, לכבוש את לב הלקוחות ולהניע אותם לפעולה: קנייה, מכירה או קבלת שירות.
תדמית המעוצבת במקצועיות ללא פשרות מורכבת מבניית קונספט חזותי ומילולי.
התדמית היא אוצר יקר ערך לקרקע עסקית פורייה.

digital Training מתמחה מזה למעלה מ- 15 שנה בפיתוח מערכי הדרכה אינטראקטיביים, לומדות ומערכי הטמעה בחברות וארגונים.
digital Training  מספקת מגוון פתרונות מולטימדיה לצורך מתן מענה גמיש ועדכני לצרכי המזמינים, עובדיהם ולקוחותיהם, תוך הסתכלות רב-מערכתית.
אנו ב
digital Training מעצבים את הזהות החזותית והמילולית שתוביל את העסק אל קהל היעד שלו באופן המקצועי והמדויק ביותר.

לפרטים נוספים על שירותי חברת Digital Training לחצו כאן  >